Obavijest ravnatelja povodom uvođenja nastave na daljinu

Autor: Davor Kliman, 13. 3. 2020.

Poštovani učenici, roditelji i staratelji,

Škola je u ubrzanim  pripremama za uvođenje nastave na daljinu. Sukladno potrebama  takvog oblika nastave još jednom molimo učenike da provjere svoje AAi@edu.hr podatke kao bi mogli pristupati servisima za izvođenje nastave. Ova obavijest se posebno odnosi za učenike koji nisu u četvrtak 11.3.  bili na nastavi. Ujedno molim još jednom ako netko nema pristup internetu da o tome obavijesti razrednika/cu. Naša škola se odlučila za platformu Yammer što je učenicima i demonstrirano tijekom dana. Yammer je dostupan kao aplikacija  za računala, tablete i smartphone i sve vodeće operativne sustave kao i online servis. Prijeko je potrebno da se otvori svoja stranica i aktivira račun kako bi se moglo pristupiti sadržajima po predmetima koje će kreirati nastavnici. Molim vas da pratite obavijesti svojih razrednica i razrednika kao i web stranice škole. Raspored sati nastave održavati će se  prema satnici određenoj  naputkom MZO-a., o čemu ćemo vas obavijestit na vrijeme putem virtualnih učionica i na web stranicama škole.

Molimo vas za strpljenje i razumijevanje jer je ovo svima nam jedna nova situacija u kojoj moramo jedni drugima biti partneri kako bi što kvalitetnije izveli nastavu. Pratite vijesti kroz službene kanale informiranja o novonastalim situacijama. Apeliram i na sve učenike da se zajedno sa svojim obiteljima odgovorno ponašaju prema sebi ali i prema široj zajednici s razumijevanjem i empatijom.

Srdačan pozdrav

Davor Kliman, ravnatelj