Natječaj za popunu radnog mjesta

Autor: Davor Kliman, 11. 10. 2013.

1.Tajnik/ca – na neodređeno vrijeme i puno radno vrijeme 40 sati tjedno

ŠKOLA PRIMIJENJENIH UMJETNOSTI I DIZAJNA – PULA, Radićeva 19, raspisuje

za popunu radnog mjesta

1.Tajnik/ca – na neodređeno vrijeme i puno radno vrijeme 40 sati tjedno

Uvjeti:

VSS –  Sveučilišni diplomski studij pravne, odnosno stručni studij upravne struke.

Potrebne vještine: odgovorna i organizirana osoba, poznavanje pravilnika i zakona, poslovna pismenost i verbalna fluentnost, samostalnost u radu, sklonost timskom radu, lojalnost ustanovi, napredno korištenje rada na računalu MS Office.

U školskoj ustanovi ne mogu biti primljene osobe za čiji prijam postoje zapreke iz čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Na natječaj mogu se javiti osobe oba spola.

Kandidat će se primiti u radni odnos uz obvezni probni rad.

Sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne postoji mogućnost zapošljavanja u svojstvu pripravnika i polaganja stručnog ispita.

Za kandidate prijavljene na natječaj za popunu slobodnog radnog mjesta, koji ispunjavaju formalne uvjete, provest će se testiranje i razgovor (intervju) radi provjere znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se prima.
Na oglasnoj ploči i web-stranici Škole primijenjenih umjetnosti i dizajna - Pula objavit će se vrijeme održavanja testiranja najmanje pet dana prije testiranja. Smatra se da je kandidat koji nije pristupio testiranju i na razgovor (intervju) povukao prijavu na natječaj.

Uz zamolbu kandidati su dužni priložiti: životopis, presliku domovnice, presliku diplome, uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

Prijave sa svim potrebnim ispravama podnose se u roku od 8 dana od objave ovog natječaja na adresu: Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna - Pula, Radićeva 19, Pula, sa naznakom „za natječaj“.
O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim putem.

Svi kandidati imaju pravo uvida u dokumentaciju koja se odnosi na natječaj.

Datum objave natječaja: 11. listopada 2013.