> Erasmus +
vijesti

Poziv nastavnicima za sudjelovanje u programu Erasmus+ "Umjetnici za umjetničko obrazovanje 7" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Petra Išić, 9. 12. 2021. 11:23

U prilogu se nalazi tekst Poziva nastavnicima za sudjelovanje u programu Erasmus+ "Umjetnici za umjetničko obrazovanje 7".

U tekstu se nalazi link na prijavnicu koja se popunjava putem google formsa.

Sve dodatne informacije nastavnici mogu dobiti u tajništvu Škole.

Rok za prijavu: 23. prosinca 2021.

[više]

Poziv učenicima za sudjelovanje u programu Erasmus+ "Umjetnici za umjetničko obrazovanje 7" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Petra Išić, 9. 12. 2021. 11:18

U prilogu se nalazi tekst Poziva učenicima za sudjelovanje u programu Erasmus+ "Umjetnici za umjetničko obrazovanje 7".

U tekstu se nalazi link na prijavnicu koja se popunjava putem google formsa.

Sve dodatne informacije učenici mogu dobiti u tajništvu Škole e-mailom (skola-dizajn@pu.t-com.hr) ili telefonskim putem (052-223-377).

Rok za prijavu: 23. prosinca 2021.

Erasmus + project Festival of Traditions Vijest ima dokument u privitku

Autor: Davor Kliman, 26. 10. 2021. 13:33

Nositelj: Krajská hospodářská komora Střední Čechy  - Regionaln gospodarska komora Srednje Bohemie

Zemlje partneri: Češka, Italija, Hrvatska, Njemačka, Slovačka

Nakon dugog perioda neizvjesnosti napokon smo krenuli s ostvarenjem projekta Festival tradicije.

Autor: Davor Kliman, 8. 10. 2021. 12:21

Od 5.9.2021.-18.9.2021. godine četrnaest sadašnjih i bivših učenika naše škole bilo je na razmjeni u Mariboru u sklopu programa Umjetnici za umjetničko obrazovanje 6 ( Erasmus +) Naši partneri bili su HDLU Zagreb i MMCKIBLA / KIBLA PORTAL iz Maribora. Tijekom dvotjednog boravka u Sloveniji učenici su sa odabranim mentorima imali svakodnevne radionice, koje su rezultirale zajedničkim radovima i završnom izložbom u galeriji KIBLA PORTALA. Ovo su dojmovi sa razmjene nekih učenika:

[više]

Erasmus+ „Umjetnici za umjetničko obrazovanje 6“, prezentacija dojmova i iskustva s mobilnosti Vijest ima dokument u privitku

Autor: Davor Kliman, 7. 10. 2021. 12:08

U  prostorima Škole održana je prezentacija za sve učenike i nastavnike o iskustvima s mobilnosti učenika i nastavnika realizirane u okviru EU projekta Erasmus + „Umjetnici za umjetničko obrazovanje 6“ kojeg provodi HDLU.

Učenici su zajedno s nastavnicom Ksenijom Tomičić, izrazili svoje zadovoljstvo stručnom praksom u Marinboru i znanjem i vještinama koje su stekli tijekom programa mobilnosti sa željom da i sljedeće školske godine sudjeluju u projektu.

U prilog je ppt prezentacija EU projekta Erasmus + „Umjetnici za umjetničko obrazovanje 6“

[više]

Erasmus+ „Umjetnici za umjetničko obrazovanje 5“, prezentacija dojmova i iskustva s mobilnosti Vijest ima dokument u privitku

Autor: Davor Kliman, 24. 4. 2020. 10:58

Nažalost zbog održavanja nastave na daljinu nismo mogli održati prezentaciju uživo u prostorima Škole za sve učenike i nastavnike o iskustvima s mobilnosti učenika i nastavnika realizirane u okviru EU projekta Erasmus + „Umjetnici za umjetničko obrazovanje 5“ kojeg provodi HDLU.

Učenici su zajedno s nastavnikom Denisom Sardozom, , izrazili svoje zadovoljstvo stručnom praksom u Grazu i znanjem i vještinama koje su stekli tijekom programa mobilnosti sa željom da i sljedeće školske godine sudjeluju u projektu.

[više]

Završila mobilnost u sklopu 5. ERASMUS+ projekta Umjetnici za umjetničko obrazovanje

Autor: Davor Kliman, 21. 2. 2020. 12:32

Hrvatsko društvo likovnih umjetnika od 1. 6. 2019. do 31. 5. 2020. provodi peti projekt u okviru EU programa Erasmus + naziva Umjetnici za umjetničko obrazovanje 5.

Ovim projektom je omogućena 2-tjedna inozemna mobilnost 50 učenika i 10 nastavnika iz 5 hrvatskih škola primijenjenih umjetnosti u svrhu provođenja stručne prakse pod mentorstvom profesionalnih likovnih umjetnika u Litvi, Sloveniji, Njemačkoj i Austriji.

[više]

Započela mobilnost u sklopu 5. ERASMUS+ projekta Umjetnici za umjetničko obrazovanje

Autor: Davor Kliman, 20. 1. 2020. 13:16

[više]

Erasmus + Umjetnici za umjetničko obrazovanje 2019.

Autor: Davor Kliman, 9. 7. 2019. 08:32

Učenici naše škole četvrtu godinu za redom sudjeluju u projektu koji provodi Hrvatsko društvo likovnih umjetnika u okviru EU programa Erasmus + naziva Umjetnici za umjetničko obrazovanje.

Ove godine Projekt se provodio u Mariboru gdje je  7 učenika pulske škole primijenjenih umjetnosti i dizajna provodilo stručnu praksu pod mentorstvom profesionalnih likovnih umjetnika.

« Siječanj 2022 »

Škola primijenjenih umjetnosti I dizajna / Radićeva 19, HR-52100 Pula / ss-primijenjenihumjetnostiidizajna-pu.skole.hr / ured@ss-primijenjenihumjetnostiidizajna-pu.skole.hr