Obavijest ravnatelja povodom uvođenja nastave na daljinu

Autor: Davor Kliman, 12. 3. 2020.

Poštovani učenici, roditelji i staratelji,

Škola je u ubrzanim  pripremama za uvođenje nastave na daljinu. Sukladno potrebama  takvog oblika nastave još jednom molimo učenike da provjere svoje AAi@edu.hr podatke kao bi mogli pristupati servisima za izvođenje nastave. Ova obavijest se posebno odnosi za učenike koji nisu danas bili na nastavi. Ujedno molim još jednom ako netko nema pristup internetu da o tome obavijesti razrednika/cu. Naša škola se odlučila za platformu Yammer što je učenicima i demonstrirano tijekom dana. Yammer je dostupan kao aplikacija  za računala, tablete i smartphone i sve vodeće operativne sustave kao i online servis. Prijeko je potrebno da se otvori svoja stranica i aktivira račun kako bi se moglo pristupiti sadržajima po predmetima koje će kreirati nastavnici. Molim vas da pratite obavijesti svojih razrednica i razrednika kao i web stranice škole. Raspored sati nastave održavati će se  prema satnici određenoj  naputkom MZO-a., o čemu ćemo vas obavijestit na vrijeme putem virtualnih učionica i na web stranicama škole..

Molimo vas za strpljenje i razumijevanje jer je ovo svima nam jedna nova situacija u kojoj moramo jedni drugima biti partneri kako bi što kvalitetnije izveli nastavu. Pratite vijesti kroz službene kanale informiranja o novonastalim situacijama. Apeliram i na sve učenike da se zajedno sa svojim obiteljima odgovorno ponašaju prema sebi ali i prema široj zajednici s razumijevanjem i empatijom.

Srdačan pozdrav

Davor Kliman, ravnatelj